Vermet

PHPU VERMET
Piątkowiec 38
39-308 Wadowice Górne
698 610 101

Wałowa 26
39-310 Radomyśl Wielki
tel: 0-14 681 01 91

e-mail: vermet@vermet.com.pl

Jesteś tutaj: Strona główna >> Obróbka tworzyw sztucznych

Obróbka tworzyw sztucznych

a

VERMET świadczy usługi dla różnych gałęzi przemysłu. Podstawą naszej działalności jest obróbka tworzyw sztucznych: PTFE, PA, PVC, POM, PUR, PE i PEEK to tylko niektóre z materiałów, które są przez nas składowane i modyfikowane.

Nie wszystkie tworzywa sztuczne są tak samo wdzięczne w obróbce: substancje różnią się między sobą twardością, elastycznością, odpornością mechaniczną i innymi właściwościami. Między innymi dlatego bardzo ważne jest, aby zakład wyposażony był w zaawansowane technologicznie urzą dzenia: frezarki, tokarki i szlifierki. Nasz zakład dysponuje zapasami surowców i nowoczesnymi maszynami sterowanymi numerycznie (CNC). Cięcie laserowe to najnowocześniejsza metoda tej obróbki wykorzystują ca działanie wią zki promieniowania elektromagnetycznego na niewielkiej powierzchni. Wytworzona w ten sposób energia pozwala na wycinanie wielu elementów o identycznych kształtach w szybki i precyzyjny sposób. Niezależnie od rodzaju materiału, profesjonalne narzędzia produkcyjne umożliwiają nam tak samo skuteczną pracę: wiercenie, gięcie, gwintowanie, frezowanie i spawanie.

Czynnik ludzki: ważny element procesu produkcji

Zaangażowanie jest siłą napędową wszystkiego, co robimy: od projektowania prototypu do gotowego produktu. Dzięki sprawnej organizacji pracy nasi specjaliści szybko i dokładnie wykonają detale w liczbie od jednej do nawet kilku tysięcy sztuk! Filozofia naszej firmy to połą czenie restrykcyjnych norm kontroli jakości, niezrównanej wydajności i poważnego podejścia do wymogów klienta.


a

poliamid wytlaczany PA6
teflon (PTFE)
poliamid odlewany
poliacetal POM
politereftalan etylenu PET
polifluorek winylidenu
tekstolit rezotex turbax
polietylen 1000
polietylen PE 500
polietylen PE 300
polipropylen PP
polichlorek winylu PVC
PEEK-polieteroeteroketon
poliuretan PUR
polistyren HIPS
ABS
plexi PMMA
poliweglan PC