Vermet

PHPU VERMET
Piątkowiec 38
39-308 Wadowice Górne
698 610 101

Wałowa 26
39-310 Radomyśl Wielki
tel: 0-14 681 01 91

e-mail: vermet@vermet.com.pl

Jesteś tutaj: Strona główna >> Uszczelnienia >> Uszczelki ze skóry

Uszczelki ze skóry

a

Skóra techniczna ma wiele zastosowań. Produkuje się z niej między innymi natłoczki i uszczelki przeznaczone do wykorzystania w napędach i sterowaniach hydraulicznych, wodnych i olejowych. Dlaczego tak chętnie korzysta się ze skóry technicznej? Przede wszystkim ze względu na jej właściwości takie jak:

  • twardość
  • sztywność
  • zwartość
  • szeroki zakres grubości

Uszczelki skórzane stosuje się przy zasadniczo niskim ciśnieniu i temperaturze nie przekraczającej 80°C. Pozwalają na uniknięcie wszelkich nieszczelności oraz zapewniają optymalną ochronę napędów i sterowań przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Prezentujemy modele wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi polskimi normami, zróżnicowane pod kątem wielkości oraz kształtu. Dostępne w naszej ofercie elementy są dostosowane do parametrów określonych systemów. Gwarantują prawidłowe działanie podzespołów, a co za tym idzie – całego układu. Sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach w wielu różnych gałęziach przemysłu, między innymi w maszynowym, chemicznym, stoczniowym, samochodowym czy spożywczym.


 

 

a
j

Uszczelki: