Vermet

PHPU VERMET
Piątkowiec 38
39-308 Wadowice Górne
698 610 101

Wałowa 26
39-310 Radomyśl Wielki
tel: 0-14 681 01 91

e-mail: vermet@vermet.com.pl

Uszczelki Vermet

a

Podstawowym profilem działalności firmy Vermet jest obróbka tworzyw sztucznych i produkcja wysokiej klasy uszczelnień technicznych, takich jak uszczelki gumowe, teflonowe czy metalowe. W naszym asortymencie znajdują się także podkładki plastikowe w różnych rozmiarach i grubościach. Szeroki asortyment wykorzystywanych surowców pozwala nam na realizację nawet niestandardowych zleceń, które znajdują zastosowanie w różnych rejonach działalności. Oferujemy rozmaite uszczelnienia, które wycinamy dla potrzeb instalacji i urządzeń technicznych. Mogą to być elementy w pojedynczych egzemplarzach lub masowe serie. Realizujemy zamówienia zarówno na standardowe zabezpieczenia do kołnierzy, jak i elementy o dowolnych, nietypowych kształtach i wymiarach. Działamy zgodnie ze specyfikacją Klienta i dostarczonymi rysunkami. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na fakt, iż dysponujemy własną narzędziownią!

Zawsze zapewniamy naszym klientom:

  • korzystne ceny;
  • uszczelnienia odznaczające się najwyższą jakością;
  • dostawy bez opóźnień, w ustalonym z klientem terminie;
  • krótkie terminy uruchomień nowych wyrobów;

Dokładamy wszelkich starań, by współpraca z nami była maksymalnie satysfakcjonująca. Krótkie terminy realizacji, najwyższa jakość uszczelnień i elastyczna oferta, zostały docenione już przez setki klientów.

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, zyskacie Państwo produkty spełniające wszystkie Wasze oczekiwania, fachowe wsparcie doradców oraz zawsze miłą i kompetentną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu.

baner
a

SPRAWDZONE MARKI ORAZ MATERIAŁYa

a
polonit
flexitallic
j
Uszczelki: