Vermet

PHPU VERMET
Piątkowiec 38
39-308 Wadowice Górne
698 610 101

Wałowa 26
39-310 Radomyśl Wielki
tel: 0-14 681 01 91

e-mail: vermet@vermet.com.pl

Jesteś tutaj: Strona główna >>Nietypowe uszczelki

Nietypowe uszczelki

a

Jeśli jesteś właścicielem warsztatu samochodowego, hydraulikiem czy innym fachowcem bądź też fanem domowego majsterkowania, z pewnością korzystasz z wielu różnych uszczelek. To niezwykle przydatne gumowe elementy w mniejszym lub większym rozmiarze, które zapobiegają przeciekom w wielu instalacjach usprawniając ich działanie. W większości przypadków sprawdzają się standardowe, typowe rozmiary i kształty uszczelek, jakie znajdziesz u znacznej części producentów. Możesz zakupić je więc na przykład w każdym sklepie z narzędziami, artykułami motoryzacyjnymi czy armaturą sanitarną. Natomiast zdarzają się też przypadki, gdzie konieczne będzie zastosowanie bardziej nietypowych uszczelek - o niestandardowym kształcie, wielkości lub grubości. Co powinieneś wtedy zrobić?

Nietypowe uszczelki na zlecenie

Jako firma profesjonalnie zajmująca się obróbką tworzyw sztucznych oferujemy również specjalne wykonanie nietypowych uszczelek na zlecenie naszych klientów. Możemy wykonać zarówno pojedyncze sztuki, jak i całe serie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i fachowej wiedzy wykonane przez nas wyroby z pewnością spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. W zależności od tego, jak bardzo skomplikowany będzie projekt, czas jego wykonania może się różnić - zachęcamy więc do konsultacji z nami celem ustalenia szczegółów realizacji zlecenia.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup nietypowych uszczelek na zamówienie?

  • Otrzymujesz dokładnie taki produkt, jakiego oczekujesz - jest idealnie skrojony pod Twoje potrzeby i dopasowany do instalacji.
  • Nie musisz podejmować się kosztownej wymiany elementów instalacji, które bez niestandardowego, brakującego elementu będą przeciekać. Decydując się na zamówienie produktu na zlecenie w firmie, Twój problem zostanie rozwiązany w prosty sposób i bez generowania wysokich kosztów.
  • Nie musisz przeczesywać wielu ofert różnych sklepów w poszukiwaniu niestandardowej gumowej części. Zwrócenie się do firmy specjalizującej się w obrabianiu tworzyw sztucznych jest o wiele łatwiejszym rozwiązaniem.
j
Uszczelki: